B2B Marka Danışmanlığı 

Danışmalık dediğime bakmayın… Ben sadece fikrimi söylemek için bir ücret almayı prensip olarak uygun bulmuyorum. Onun yerine sürecin içinde yer alarak çalışıyor ve belli garantiler veriyorum.

B2B Marka Danışmanlığı
Marka Analizi
Önce marka analizi?

Öncelikle markanızın mevcut durumunu analiz ediyor, sorunlar ve çözüm önerilerimi içeren bir sunum hazırlıyorum. Bu faaliyeti sadece marka analizi kapsamında bütçelendiriyorum. Ben ya da bir başka B2B pazarlama uzmanına belli aralıklarla markanızın analizini mutlaka yaptırmanızı tavsiye ederim.

Uygulayıcı danışman

Marka analizinde sunduğum çözüm önerilerini benimser ve uygulama sürecinde benim de yer almamı tercih ederseniz, süreli danışmalık verebilirim. Amacım B2B pazarlama iş modelini ekibinize öğretmek ve devretmektir.

Halkla İlişkiler
Marka
Görünür marka olma garantisi

Şirketlerin satış süreçlerini kolaylaştırmasının en önemli unsuru "kendi sektörünün en çok görünen" markalarından olabilmesidir. Bu amaçla; basında ve sosyal medyada düzenli olarak yer almak çok önemlidir. Ben bunu kurucusu olduğum ST Endüstri Medya kanallarında markanıza yayın garantisi vererek ve mecralara da basın bültenlerinizi göndererek garanti ediyorum. 

İletişim

MARKA KÜPÜ PR ve Pazar Araştırma Hizmetleri Ajansı Ltd. Şti.
444 32 50
E-mail: [email protected]

ST Endüstri Medya

444 32 50 | Altunizade İSTANBUL | İletişim | KVKK Aydınlatma Metni 
© Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır